Lotnisko Modlin – jak tanio podróżować

Tanie podróżowanie – brzmi jak hasło reklamowe biura podróży? Nic podobnego! Ty również możesz podróżować po świecie tanio. Jak tego dokonać?

Tanie loty – dotarcie do odległych krajów możliwe jest tylko samolotem. Wprawdzie podróżowanie po Europie tego nie wymaga, jednak samolot zapewnia dużą oszczędność czasu, który możesz przeznaczyć na zwiedzanie ciekawych miejsc. Aby kupować tanio bilety lotnicze, należy latać z lotnisk, z których wylatuje najwięcej samolotów w największą liczbę kierunków na świecie – takim lotniskiem jest właśnie warszawskie lotnisko Modlin. Wiele kierunków ma do zaoferowania ograniczoną pulę tanich biletów. Zazwyczaj są one dostępne w dużej przedsprzedaży i trzeba na te okazje naprawdę polować. Jednak wysiłek, który w to włożymy naprawdę się opłaca. Barcelona za 15 złotych? Madryt za 30? A może Rzym za 23 złote? Tyle właśnie kosztują tanie bilety z Modlina.

Tanie parkingi – ograniczając koszta podróżowania, nie wolno zapominać o swoim samochodzie. Zakładając oczywiście, że to właśnie nim dostaniesz się na lotnisko Modlin. Parking Modlin, położony kilka minut od terminala, oferuje bardzo niskie ceny za parkowanie samochodu, a dodatkowo umożliwia dokonanie rezerwacji online, z komputera lub komórki.

Ogranicz bagaż – chcąc tanio podróżować, musisz ograniczyć swój bagaż do niezbędnych rzeczy. Powinno być ich tyle, aby można je zmieścić w bagażu podręcznym, który wliczony jest w cenę biletu. Podróżowanie tylko z bagażem podręcznym jest również znacznie wygodniejsze i otwiera wiele możliwości przeżycia ciekawych przygód.