Modlin Parking – zasady korzystania

Wyruszasz w pierwszą podróż samolotem? Planujesz przyjechać samochodem na lotnisko Modlin? Parking przy lotnisku czeka na ciebie, gotów profesjonalnie zaopiekować się Twoim samochodem, podczas gdy ty będziesz wypoczywał lub załatwiał sprawy biznesowe. Aby być spokojnym o swój samochód, dowiedz się jak przygotować go do pobytu na parkingu.

Parking Modlin jest parkingiem bezpiecznym, ponieważ został w całości ogrodzony, wjazd jest zabezpieczony szlabanem oraz budką strażnika. Cały teren jest oświetlony i dodatkowo monitorowany w systemem kamer przemysłowych. Modlin Parking dodatkowo ochrania profesjonalna agencja ochrony, zapewniając błyskawiczną interwencję w przypadkach, które mogą tego wymagać.

Pozostawiając samochód na parkingu Modlin, nie musisz w jakikolwiek szczególny sposób go do tego przygotowywać. Podstawowy zakres czynności obejmuje:

  • zamknięcie drzwi i klapy bagażnika na zamki
  • zamknięcie szyb i szyberdachu
  • wyłączenie świateł i radio odtwarzacza
  • nie pozostawianie w gnieździe zapalniczki ładowarek itp.
  • zaciągnięcie hamulca ręcznego

Od momentu zaparkowania, opuszczenia i zamknięcia samochodu, rozpoczyna się twoja przygoda z podróżowaniem. Aby dostać się do hali odlotów, wystarczy skorzystać z busa parkingowego, który obsługuje klientów parkingu przez całą dobę, wykonując bezpłatne transfery na i z lotniska.

Jeśli spodobała ci się taka wizja parkowania samochodu i podróżowania samolotem, sprawdź dojazd do Modlina, zarezerwuj u nas miejsce i ciesz się wygodą latania z Modlina!