Parking Modlin – Jak dojechać na Parking Modlina?

Lotnisko Modlin oddalone jest o około 35 km na północny-zachód od Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie lotniska przebiega droga ekspresowa S7 oraz droga krajowa nr 62. Największa miejscowość położona tuż obok lotniska to Nowy Dwór Mazowiecki. Lotnisko Modlin położone jest na północ od drogi 62. Po drugiej jej stronie znajduje się historyczna Twierdza Modlin. Wokół lotniska rozmieszczone są liczne prywatne parkingi samochodowe, w tym nowoczesny i przystosowany dla osób niepełnosprawnych parkin Modlin.

Dojazd do Modlina, dzięki nowo odremontowanym drogom jest szybki i przyjemny. Najłatwiej dojechać tutaj w następujący sposób.

Sprawdź dojazd do Modlina z północy

Kieruj się trasą E77 na południe na Warszawę. Na kilka kilometrów przed mostem na Wiśle, skorzystaj z węzła drogowego i zjedź na trasę 62. Możesz również podróżować z północy Polski autostradą A1 i w Toruniu zjechać na drogę krajową nr 10, która w Płońsku zmienia się w drogę 7, a następnie S7.

Modlin Parking – dojazd z zachodu

Dojazd z Polski Zachodniej na Modlin Parking najłatwiej wykonać autostradą A2 aż do Warszawy, a następnie kontynuować podróż drogą S8, by następnie wjechać na trasę nr 7.

Dojazd do Modlina od wschodu

Drogą krajową nr 62 dojedziesz bezpośrednio do lotniska Modlin. Możesz również wybrać trasę równoległą, czyli S8 do Warszawy, a następnie na północ, drogą nr 7.

Lotnisko Modlin Parking od południa

Dojazd do lotniska Modlin z Polski południowej jest prosty. Wystarczy kierować się na Warszawę i tu, obwodnicą kierować się w dalszym ciągu na północ na Nowy Dwór Mazowiecki.