Parking Modlin – opinie o parkingu przy Lotnisku Modlin

Przybyliśmy na parking Modlin późną nocą. Pełni obaw o to, czy parking będzie czynny stanęliśmy na wjeździe przed opuszczonym szlabanem. Na całe szczęście w budce był parkingowy, który podniósł szlaban, wziął od nas bilet parkingowy i poinstruował, w jaki sektor mamy wjechać. Jeszcze bardziej się ucieszyliśmy, kiedy powiedział że na lotnisko zawiezie nas bus, wykonujący bezpłatne transfery.

Ania z mężem.

 

Modlin Parking znam już od wielu miesięcy i korzystam z jego usług regularnie, kiedy latam z Modlina. Cenię sobie wysokie bezpieczeństwo pozostawionego tam samochodu, jak również dogodne warunki cenowe dla stałych klientów. Rezerwując parking Modlin online, mam gwarancję że miejsce parkingowe będzie na mnie czekało.

Biznesmen z Łodzi

 

Co jest największą zaletą tego parkingu? Oczywiście dojazd do Modlina – szybki i komfortowy z każdego miejsca w kraju. Modlin Parking to nowoczesny obiekt, posiadający wszystkie udogodnienia, jakich może potrzebować kierowca i jego pasażerowie. Parkowałem już na wielu parkingach, ale tylko ten jest w całości utwardzony, odwodniony, a do tego samochodu są zabezpieczone monitoringiem kamer wideo. Parkowanie w tym miejscu pozwala mi wypoczywać, nie martwiąc się o to, co dzieje się z moim wozem.

Mariusz K.

 

Odwiedzam regularnie lotnisko Modlin. Parking, który jest położony kilka minut od niego poznałem jednak niedawno. Skusiła mnie niska cena za parkowanie i bezpłatny transfer. Niepewny tego, co zostaną na miejscu, postanowiłem zaryzykować. Opłacało się. Parking okazał się bardzo duży, wygodny, a do tego rzeczywiście zapewnił mi bezpłatny transfer nowym busem.

Tomasz Jakielski

 

Z czystym sumieniem polecam Parking Modlin. Dobra jakość i niskie ceny. Swoje parkowanie można rezerwować online, a stali klienci otrzymują zniżki. Jestem zadowolona zarówno z obsługi, lokalizacji, jak i darmowych dowozów na lotnisko.

Anna – kelnerka

 

Dojazd do Modlina nigdy nie sprawiał mi trudności. Czego nie można powiedzieć o niektórych parkingach, w pobliżu lotniska. Często prowadziły do nich dziurawe, gruntowe drogi, którymi bałem się jechać swoim samochodem. Odkąd trafiłem na Modlin Parking, nie szukam żadnego innego. Banalnie prosty dojazd, twarda i równa droga, niskie ceny. Niczego więcej mi nie trzeba, aby bezpiecznie parkować samochód przy lotnisku Modlin.

Podróżnik z rodziną