Parking Modlin przy lotnisku – Rezerwacja

Wiele osób staje przed wyborem parkingu przy Lotnisku Modlin, jednak nieliczni zwracają uwagę na szczegóły. Głównym kryterium jest oczywiście cena, jednak to nie ona powinna decydować o wyborze miejsca, gdzie pozostawimy swój samochód.

W tym wpisie opiszę swoje doświadczenia związane z parkingiem przy lotnisku Modlin – Parkuj i Leć.

Parking Modlin opinie

To czym kierowałem się przy wyborze tego parkingu to przede wszystkim opinie. Tutaj uwaga: nie warto patrzeć na te umieszczone na stronie parkingu, najczęściej są one napisane przez właściciela i są niewiarygodne. Warto sprawdzić stronę facebook parkingu:

modlin facebook

Jak widać parking ten posiada prawie 55 opinii, z czego wszystkie są pozytywne – takie oceny są już wiarygodne, ponieważ każdy podpisuje się swoim imieniem, nazwiskiem oraz profilem Facebooka.

Najtańszy parking Modlin

Oczywiście jednym z najważniejszych kryteriów jest oczywiście cena – tutaj ParkujILeć wypada bardzo dobrze, ponieważ cena za 1 dzień zaczyna się od 5zł.

Za pierwszy dzień musimy zapłacić 25zł, jednak kolejne kosztują nas już 5zł! Cena za postój 3 dniowy to 35zł, tygodniowy postój na parkingu – 50zł, za 14 dni zapłacimy już 90zł.

rezerwacja online modlin parking

 

Dokonaj rezerwacji już teraz!