Zalety parkingu w Modlinie przy Lotnisku

Lotnisko Modlin jest znane na całą Polskę. Korzysta z niego wielu przewoźników, ale w większości loty realizowane są przez Rynair. Ta linia lotnicza obsługuje kraje całego świata, przez co lotnisko Modlin należy do jednych z najczęściej wybieranych w Polsce. Podróżni, którzy tu przybywają samochodami, nie muszą się martwić o ich bezpieczeństwo. Dlaczego? Ponieważ do swojej dyspozycji mają parking Modlin.

Dlaczego wybierając lotnisko Modlin, parking przy lotniskowy jest dobrym wyborem?

  • oszczędzasz czas – nie musisz jeździć po wszystkich okolicznych parkingach, szukając wolnego miejsca. Rezerwując parking Modlin, masz gwarancję zaparkowania swojego samochodu!
  • oszczędzasz pieniądze – korzystasz z jednego z najlepszych parkingów przy lotnisku Modlin, który nie tylko oferuje niskie ceny, ale dodatkowo nagradza stałych klientów rabatami i promocjami.
  • parkujesz wygodnie – korzystasz z parkingu, który ma utwardzoną nawierzchnię, więc można po nim wygodnie i bezpiecznie jeździć, bez obaw o uszkodzenie podwozia lub zabrudzenie karoserii wodą z kałuż
  • dojeżdżasz na lotnisko – bezpłatne transfery na lotnisko, pozwalają podróżnym korzystającym z naszego parkingu, szybko i wygodnie dostać się na wybrany terminal lotniska Modlin. Utwardzone chodniki ułatwiają ciągnięcie walizek do samochodu, do punktów odbioru podróżnych.
  • wracasz na parking – przyleciałeś do Modlina i chcesz się dostać do swojego samochodu? Dzwonisz do nas, a za kilka minut przyjeżdża po Ciebie bus, który bezpłatnie dowiezie cię na Parking Modlin.
  • rozliczasz wydatki – jesteśmy legalnie działającą firmą, wystawiającą paragony i faktury VAT za usługi parkingowe. Dzięki temu, koszt parkowania samochodu możesz wliczyć w wydatki firmowe, jeśli podróżujesz służbowo.